Pomoc

Ile dni czeka się na zamówienie?

  • Czas, w jakim wyślemy Twoje zamówienie to od 1 do 5 dni roboczych (zamówienia z produktami typu FULLPRINT od 3 do 10 dni roboczych) od momentu przyjęcia zamówienia oraz potwierdzenia płatności.

Ile czasu trwa dostawa po nadaniu?

  • Przesyłki kurierskie docierają w 98% następnego dnia roboczego. Przesyłki paczkomatowe docierają w ciągu 1-2 dni roboczych do Paczkomatu docelowego.

Jakie są dostępne formy wysyłki?

  • Oferujemy dwie formy dostawy: przesyłka kurierska firmą Inpost bezpośrednio pod wskazany adres oraz przesyłka do wskazanego Paczkomatu.

Czy mogę zwrócić zamówiony produkt w przypadku niezgodności rozmiaru/koloru?

  • Tak, jesteśmy tylko ludźmi i nam również zdarzają się pomyłki, za które przepraszamy. Jeśli otrzymasz towar niezgodny ze swoim zamówieniem, prosimy o kontakt pod adresem bok@teetres.com wraz z numerem zamówienia i informacją co dokładnie "poszło nie tak".

Jak prać rzeczy z Waszego asortymentu żeby zachowały swoją pierwotną postać?

  • Najważniejsze jest pierwsze pranie, podczas którego nadruk scala się do końca z tkaniną. Szczegółowe instrukcje co do prania i konserwacji umieszczamy na metce dołączonej do towaru.

Jaką metodą wykonywane są nadruki?

  • Nadruki na odzieży i innych produktach składających się z bawełny wykonujemy głównie metodą DTG - druku cyfrowego bezpośrednio na tkaninach. Dodatkowo niektóre wzory przygotowujemy również jako nadruki z folii flex lub sitodruku. Nadruki na kubkach, podkładkach, nerkach, torbach itp. to najczęściej nadruki wykonane metodą sublimacji. W naszej ofercie znajdują się również produkty typu FULLPRINT, które przygotowujemy od podstaw - wykonujemy nadruk na materiale, a następnie szyjemy produkt na naszej produkcji.

Czy mogę odebrać zamówienie osobiście?

  • Niestety aktualnie nie ma takiej możliwości.

W jaki sposób można zmienić lub anulować zamówienie?

  • W celu wprowadzenia jakichkolwiek zmian w zamówieniu lub anulowaniu go, prosimy o kontakt pod adresem bok@teetres.com wraz z numerem zamówienia, którego dotyczy. Zmiany zostaną przez Nas uwzględnione o ile produkt nie trafił już na produkcję bądź nie został wysłany.